UWAGA! Nowy numer konta: 57 8395 0001 0024 3797 2000 0001

Współpraca ROD w 2017 roku

Zarząd Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Przyszłość” w Mieroszowie w ciągu 2017 roku zorganizował następujące spotkania i imprezy środowiskowe:

– 11 luty „Dzień dokarmiania zwierząt leśnych” – podsumowanie „Akcji dokarmiania saren i ptaków – 2017” ( ROD „Przyszłość”, „Knieja” Lubawka’, dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej w Mieroszowie, mieszkańcy miasta ).

Impreza środowiskowa „Dzień Dziecka w Ogrodach” z udziałem burmistrza, ROD „Przyszłość”, „Knieja” Lubawka”, leśniczego z Unisławia Śląskiego, OSP Mieroszów, funkcjonariuszy policji z komisariatu Boguszów Gorce, dzieci i nauczyciele z Publicznej Szkoły Podstawowej w Mieroszowie.

Udział w IV edycji Festiwalu im. Włodka Szomańskiego „Nie tylko Gospel” – przekazanie kwiatów ogrodowych na potrzeby festiwalu ( podziękowanie dla działkowców w postaci dyplomu od organizatorów MOK ).

Udział w Okręgowym Dniu Działkowca Świdnica 2017 ( prezentacja kosza kwiatowego od ROD „Przyszłość” Mieroszów ( dyplom dla ogrodu z okazji 120- lecia Ogrodnictwa w Polsce oraz nagroda w postaci sekatorów za piękny kosz kwiatowy ).

Udział w Dożynkach 2017 ( stragan ROD na stadionie miejskim: wystawa plonów z działek, degustacja owoców, wystawa tablic ze zdjęciami na temat: „ Współpraca ROD „PRZYSZŁOŚĆ” ze środowiskiem”.

Spotkanie świąteczne z działkowcami i zaprzyjaźnionymi organizacjami pozarządowymi, występ dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej w Mieroszowie – „Jasełka”- udział przewodniczącej Rady Miejskiej Mieroszowa, księdza proboszcza i przedstawiciela Okręgowego Zarządu w Szczawnie Zdroju.