Rozstrzygnięcie I etapu konkursu


16-09-2014 10:27:34
Pierwszy etap konkursu fotograficznego już za nami. Jury w składzie: Adam Kołpak, Henryk Kubieniec oraz Anna Świst, dokonało oceny nadesłanych zdjęć. Jury wytypowało 10 zdjęć, które zostały zakwalfikowane do drugiego etapu, którym jest głosowanie na naszej stronie internetowej.
Jury miało trudny orzech do zgryzienia. Zdjęcia nawiązywały do tematu konkursu: "Działka- mój drugi dom". Zgodność z tematem była głównym czynnikiem decydującym o zakwalfikowaniu pracy do kolejnego etapu.

Głosowanie rozpocznie się 16.09.2014 o godzinie 18:00. Zakończenie głosowania będzie miało miejsce 30.09.2014 o 23:00. Oceniane prace mają swoje numery, na które głosować można w formularzu po prawej stronie.

Fragmenty opinii jurorów:

ANNA ŚWIST (studentka fotografii)
"Działka jako nasz drugi dom - to zdjęcie samo przez siebie odpowiada na to zdanie. Pokazuje nam spojrzenie z punktu widzenia domu, który jest zawsze tam gdzie my jesteśmy."

HENRYK KUBIENIEC (Prezes Koła Łowieckiego Knieja Lubawka)
"Te zdjęcia pokazują więź pokoleniową i radość zabawy w ogrodzie. Mam nadzieję, że ci młodzi ludzie pójdą w ślady starszych i będą kontynuować w przyszłości przygodę na działkach ukwieconych i zadbanych."

ADAM KOŁPAK (Prezes ROD "Przyszłość" w Mieroszowie)
"W ogrodach działkowych można czuć się jak w domu, gdzie wielu ludzi realizuje swoje pasje, przygotowuje potrawy z ogrodowych plonów, czynnie spędza czas z rodziną i znajomymi oraz marzy o czymś pięknym, zagłębiając się w ogrodowym fotelu."

Wytypowane zdjęca widoczne są pod artykułem.
Zachęcamy do głosowania!